Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hollywood Visionary

01.05.2015
05.05.2015
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Hollywood, padesátá léta. Poté, co se hráčově postavě nepodaří přesvědčit šéfa filmového studia, aby odklepnul jeho (případně její) vysněný projekt, rozhodne se protagonista (či protagonistka) ze studia odejít a založit si vlastní. Po roce je konečně vše připraveno k natáčení - je třeba napsat scénář, najmout režiséra, herce, vypořádat se s natáčením v reálu i v ateliéru, uspořádat i svůj rodinný život... a především se vypořádat s Výborem pro neamerickou činnost, která vidí rudou hrozbu úplně všude, především však u nezávislých filmových tvůrců... Budete natáčet s režisérskými i hereckými hvězdami, nebo s neznámými jmény? Podaří se vám vlézt se do rozpočtu? Nebo si vše jako správný auteur odpracujete sami? A co na to Alfred Hitchcock nebo Orson Welles?

Hollywood Visionary spadá do žánru interaktivní fikce a vše je řešené jen prostřednictvím textu - titul neobsahuje žádnou grafiku. Hráč má možnost zvolit jména a pohlaví některých postav a je jen na něm, jakým způsobem bude vztahy mezi protagonistou a ostatními postavami budovat. Jak už je u titulů Choice of Games zvykem, hra sleduje větší množství statistik - kromě procentuálního vyjádření vztahů mezi postavami jde i o míru stresu hlavní postavy, míru stresu natáčecího štábu i různé prvky popisující kvality natáčeného filmu. Kromě steam verze pro PC je titul dostupný i na mobilních platformách.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.