@Fritol (30.11.2021 21:38): Tak to se omlouvám, že jsem posel špatných zpráv :) Za plnou cenu nedoporučuji ani omylem a ani současnou slevu 30 % na Steamu bych neviděl jako dostatečnou... Asi jak uvádíš, ideální hra do nějakého bundlu.
@Fritol (04.10.2021 22:22): Tak za mě je bohužel ten soundtack na celé hře asi jediné pozitivum. Dohráno za necelé tři hodiny se získáním všech 18 achievementů, což se mi snad ještě nikdy nepovedlo. Jinak příběh jsem nepochopil, herní gameplay poměrně nudný a repetitivní, obtížnost nízká, konec nejprve zvláštní (útěk před nepřítelem je formou sledování animace bez jakéhokoliv zásahu) a následně psychedelický, zřejmě pro prodloužení herní doby. Původně jsem uvažoval napsat recenzi, ale vůbec vlastně nevím, o čem bych měl psát... takže ponechám pouze tento diskusní příspěvek :)
Nejkrásnější herní soundtrack, co jsem zatím z letošních her poslechl. Snad se mi tak bude líbit i hra někdy v budoucnu.