Súhlasím, že takýto typ casual hry jednoducho nie je vhodný pre PC, ale keď nemáš čo robiť vo vlaku alebo na záchode. Podľa mňa zbytočnosť.
Stále to je ale lepšia Hitman hra než Absolution.
@Fritol (12.03.2016 13:09): Ty to moc matematizuješ. Myslím, že většina lidí nehodnotí na steamu stejně, tedy nedoporučuji < 50% > doporučuji. Buď je hra alespoň trochu bavila, nebo ne. To, že tomu někde prdneš procenta na tom nic nemění a právě v tom je to spravedlivější. Jak sám říkáš, je hodně lidí, kteří považují 70% hry za nehratelný brak, takže se v reálu používá jen škála 60%-100%. To, že se hodnocení zjednoduší jen na dvě položky dle mého z velké části eliminuje problém rozdílné interpretace. Tj. Já považuji za průměr 50%, jiný 70% atd.
@BINGMAN (12.03.2016 12:48): Jestli je spravedlivější je asi na preferencích. Problém je, že hodně lidí má průměr na 70% a vše pod je víceméně odpad. Když pak doporučím něco, čemu bych dal 55%, tak pro takové lidi asi trochu zkresluju vysledné "hodnocení" na steamu.

Každopádně jde spíš o to, že spousta lidí bere ta procenta na steamu jako něco, co vypovídá o kvalitách hry. Když to pak zkusí, tak dostanou průměrnou zábavu odpovídající těm 50% jak říká ugra.
@M.a.t.t. (12.03.2016 12:14): To není množstvím odpadu, ale tím, že hodnocení na steamu není hodnocení. Jsou to jen procenta lidí, kteří hru doporučují. To, že hru doporučuje 89% lidí neznamená, že hodnocení hry je 89%. Kvůli tomuhle to třeba brát s rezervou. Hru hodnocenou nad 50% vlastně doporučuju, protože je to nadprůměr.
@ugraugra (12.03.2016 11:59): Hodnotenia na steame treba brať hlavne s veľkou rezervou. Popri tom všetkom odpade čo sa tam dostane, sa potom nik nemôže diviť, že každá o niečo lepšia hra má vynikajúce hodnotenia :)
Dohrál jsem to na iPadu a i tam jsem se občas nudil, na kompu bych to fakt nehrál, i když to jisté kvality má a některé mise jsou dost dobře udělané. Imho trochu přeceňovaná hra, průměrných 50 % bude pasovat.
Zbytečné to vydávat. Je to už dlouho jako aplikace ve windows. A když to máte koupený tak vám to jde jak ve windows mobilu, tak na PC. Jedna z mála výhod Windows storu.

Jinak souhlas, že je spíš na mobil nebo tablet. Předpokládám, že PC verze přinese jen vyšší rozlišení.