Hegemony.Rome.The.Rise.of.Caesar hrál to někdo ? Mě zabijí, jak je to pomalé ty pohyby po mapě.
@Bodkin (11.09.2013 12:56): Tak řeckou demokracii bez otroctví si snad ani nedovedu představit :-)

Díky za info, až bude více času, zkusím demo, zda mi to vůbec rozumně poběží, a případně počkám na nějaké slevy.
@Javor (11.09.2013 09:50): Jsou tam tři kampaně a sandbox. Kampaně tě vedou přes Objective pilíře, sandbox je vyloženě jen deathmatch ve stylu jdi kam chceš, pokoř koho chceš.

Plus, ač jsem zásadně proti otrokářství, tak tady je velmi fajn na hlavu porazit nepřátelskou armádu a prchající jednotky lapat jízdou a dělat si z nich otroky a používat je jako levnou pracovní sílu v dolech, výstavbě opevnění či rekonstrukcí padlých tvrzí. Nebo přinejhorším jako nosiče jídla pro dalekou hladovící armádu.
To vypadá zajímavě. Je to jen deatmatch městkých států, nebo se jim do toho plete i Velký král a jiní barbaři?
&Walome: Ty jsi tu onehdy naříkal, že bys chtěl co nejvíce reálnou RTS-ku z nějakého kuul období? Tak omrkni tohle (na steamu je demo), je to překvapivě dobré.