Hearts of Iron III: Their Finest Hour

strategie > sociální strategie
strategie > budovatelská strategie
26.09.2012 PC
Paradox Development Studio
Přídavek Their Finest Hour je třetí datadisk ke hře Hearts of Iron III. Přidává dva nové bitevní scénáře (Zimní válku a Španělskou občanskou válku) a několik unikátních elitních jednotek pro každý hlavní národ, jako například Gurkhy, Rangery, Imperiální stráže apod.

Datadisk vylepšuje a rozšiřuje špionážní systém, námořní invazní systém a kontrolu války. Novinkou je i nový herní mód pro jednoho a více hráčů, u kterého začínáte s "čistým štítem" a až pak vytváříte vlastní jednotky a výzkumné technologie.

Hru jsem hrál už nadupanou o oba přídavky - nové bitevní scénáře jsem nehrál, pár unikátních jednotek je fajn, ale nic co by hru nějak citelnějc ovlivnilo. Co jsem opravdu vyzkoušel je navolit si technologie do začátku. Asi v půlce této činnosti jsem si řek, že je to pak moc snadný a nekopírující realitu, hodí se to spíš do MP a tak jsem si to dal radši normálně.

Co naopak je poměrně povedený je vylepšená rozvědka. Změnu invazního systému jsem nezaznamenal.

Celkově: No nic moc, změn je opravdu jen pomálu - škoda.

60%

Pro: Dědí pozitiva původní hry, vylepšení rozvědky, nové možnosti MP

Proti: Herní doba nerozšířena, málo novinek