Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

HEADLINER

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > nezařazeno *
adventura > 2D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
03.10.2017 PC
Vývojáři:
Unbound Creations
Oficiální stránky:
http://unboundcreations.com/games/headliner/
V indie záležitosti HEADLINER na vlastní kůži zakusíme, jak tvrdý je šéfredaktorův chléb.

Pozornost a trpělivost odběratelů je vlivem masmédií velmi těkavá a stále se zkracuje – žurnalistických portálů je zkrátka na trhu přehršle. Stanice GalMedia, v zemičce Galixia, by ráda svým atypickým, nezávislým zpravodajem atakovala přední příčky žebříčku sledovanosti a čtenosti. Jak ale zaujmout, aby zrovna to její periodikum Galixiané subscribovali?

Hráč dostane na starost (ne)schvalování článků k publikaci. Po dobu šesti dnů bude zásobován štosem věstníků týkajících se rozmanitých a společensky podstatných ožehavých témat doma i v cizině, jež mohou zásadním způsobem ovlivnit veřejné mínění i situaci v zemi na mnoho let dopředu. Pro představu – (anti)imigrační hysterie, genetická modifikace potravin/embryí či orwellovská "demokracie"... Tím ale naše práce nekončí – neotisknutá/otisknutá událost se může dále vyvíjet a my bychom na tento vývoj měli reagovat.

Prioritně jsme zaúkolováni tlumočením faktů a dodržováním vyvážené nepředpojatosti a neutrálnosti. Někdy se však objektivita neobejde bez polemiky, Pokud někomu šlápneme na kuří oko, může se stát, že se z relativně slušných občanů stane frustrovaný pokřikující dav lidí, který nemá pro ránu daleko, popř. si znepřátelíme rodinu, nebo nám do redakce začnou chodit výhružky smrtí.

Budoucnost Galixie leží v našich rukou!


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.