Haruko Maniax

28.09.2010

Fan disk věnovaný postavě Kashiwagi Haruko, představené již v Muv-Luv a nabyvší většího významu v Muv-Luv Alternative, se (pravděpodobně) odehrává ve variaci univerza z Muv-Luv Extra (Extraverse). Příběh je vyprávěn Taichim, snášejícím nelehké soužití se svou starší sestrou Haruko a mladším bratrem Kenjim. Jeho problém tkví v charakteru jejich vztahu - Taichi je zatvrzelý siscon, jenž se ve společnosti své půvabné a nebezpečně rychle dozrávající sestry ocitá až v chorobném pokušení.

Svět se mu zhroutí ve chvíli, když vyvstane podezření, že si jeho sestra našla přítele. Dočasně spojuje síly se svéráznou Saki, mladší sestrou hlavního podezřelého, která je do svého bratra obdobně poblázněná. Společně tak rozkrývají, zda vzájemná blízkost jejich sourozenců nepřesáhla akceptovatelnou rovinu přátelství.

Přídavek menší velikosti spoléhá především na humor a sexuálně explicitní obsah, jejž rámuje detektivní zápletka.