jezismarja, dekuji za osvetleni chlapci, co bych si bez vas pocal, ja je tu vlastne malym slecnam vubec neprodavam :))
Rikal jsem proc bys z ni mel delat blbce a podporovat ju v tom, kdyz ji misto toho muzes koupit cokoliv jinyho, treba Vzhuru do oblak nebo Dobu ledovou :)
montana: asi těžko jí vysvětlím že Hannah Montana není nejlepší zpěvačka a že hight school musical skutečně není nejlepší film na světě. Však já jsem taky šel po spoustu blbostech když mi bylo 10, ať už to jsou pokémoni nebo hsm
Montana: Musíš pochopit, že takové věci (včetně téhle rádoby zpěvačky) jsou pro některé dětské osazenstvo hotový pohádkový orgasmus. Znám jedenáctiletou holku co má tašku s logem Hannah Montana, tričko s Hannah Montana, různé samolepky Hannah Montana po oblečení nalepených a neustále všem vnucuje, že Hannah Montana je nejlepší :))

Takže, když už, tak to publikum dělá ze sebe blbce samo a rádo :))
montana: Třebo proto že je to člověk pro kterýho je tahle kravina určená? :)))
Montana: A já si myslel, že propagovat věci v rodině je samozřejmostí. :))
No nevím, i když to bude možná ještě horší. Chtěl jsem to koupit ségře a nakonec ne, prej byl nějákej problém s licencí tak to cdprojekt nemohli ani přeložit :(.
No prave na takovou hru to vypada necekane dobre :)
Zkus mrknout treba na Muj kamarad kun, Svet koni a takove chujoviny, to je teprve des :)
A s ceskyma titulema se nikdo neotravoval, protoze u nas Hanička zas tak popularni neni :)
Taková blbost a dnes je to nejzobrazovanější hra. Jinak koukal jsem na screeny a vypadá to hrozně. Jo a ani to nemá cz titulky, což je u takový hry dost podstatný problém.
Názov ulice na ktorej bývali a skomoliť to s menom ich prvého zvieratka. Tak to tuším bolo v SinFeste :P
Moment!

Takže to není porno? V tom případě to vyškrtávám ze seznamu. Já myslel, že je to příběh pornoherečky, protože v jejich branži je bežné dávat si jako umělecké jméno/příjmení jméno státu ze kterého pochází. :(

Nepotěšili jste mě, plantážníci :'(
MtM: Musel přeci podpořit svojí o trochu slavnější (hlavně mezi teenagery) sestřičku :D
Ja film videl :) Asi v 5 rano jako posledni film na Filmove noci, takze sem pulku nastesti prospal :)
Tj, hodnocení na čsfd to má slušné. Ale zas je to film určenej pro holky pod 15let takže se není čemu divit
Ano, jde o Miley Cyrus, která hraje postavu Miley Stewart, jenž se vydává za Hannah Montanu.

PS: Film jsem sice neviděl, ale podle ohlasů měla Miley raději zůstat u zpívání :)
Ak sa nemýlim, tak herečka sa volá Miley Cyrus a filmová postava Miley Stewart.
:D Tak to vůbec netuším, ale čerpal jsem z jiných popisů a nic jsem nevymýšlel. Pokud víš že je to špatně tak to edituj

Edit: no vlastně si pamatuju na trailer a tam říkali něco o Miley Cyrus ale fakt netuším
Ne že bych byl nějaký znalec, ale nejmenuje se Miley Cyrus, namísto Stewart?