@mazar1234 (24.04.2014 22:38): Jako já byl nadmíru spokojen velký rozlehlý svět, spousta možnosti ke scautování, a plenění jeskyní a získávání zajímavého lootu, fakt mě to strašně bavilo, samozřejmě jsem to tenkrát neotočil :) Ale dva roky na zpět ano(sice s návodem :DD, ale i to se počítá!)
Asi jedna z her, ke které se budu občas vracet.

ta hra super mega-zábavná taky je!!!
@Jabba (24.04.2014 21:48): Tak zrovna tato hra je zaujimava pre mna tym, ze som ju onehdy nadrzany spustil s 1000000% istotou ze to bude "mega-zabavna uber-parba tisicrocia" a..... kua vobec ma to nebavilo :-).
Strasne, a to som isiel fakt na istotu ze ma to bude mega-uber-bavit :-) (po prejdeni dobovych recenzii atd.).
Hrozne.
To je jeden z jasnych dokazov ze zivot je "skurvena sracka" :-0
Hoši od bobří řeky, není tohle náhodou úplně první isometrická hack n slash sandboxovka? Opravte mě jestli se pletu.

Jinak ten popisek dělal kdo? :DDDDDDDDDDD

"Je zde celkem na 70 druhů příšer, se kterými se utkáte a ještě větší porce nejrůznějších předmětů. Postavy jsou vymodelovány kompletně ve 3D. Délka hry může dosáhnout i 60 hodin" <<< TY KRÁVO XD

Jako já jsem myslel, že tady popisky mají mít informační hodnotu a ne fungovat jako HOAX :D