Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Halfway

22.07.2014
69
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V 25. století lidé prozkoumávají stále vzdálenější kouty vesmíru a obrovské průzkumné koráby se vydávají až na samý okraj galaxie k nejvzdálenějším planetám. Všechno funguje do chvíle, kdy se křižníky ze svých misí přestanou vracet zpět na Zemi. Stejně jako ostatní lodě, i Goliáš je napaden agresivní formou života, která mění vše živé na palubě k obrazu svému. Část přeživší posádky nehodlá vzdát svůj boj o život a hledá cestu pryč odsud, navzdory všemu nebezpečí...

Halfway je strategické RPG odehrávající se v hlubinách neprozkoumaného vesmíru. Vývojáři se inspirovali v příběhové rovině mezi hrami Dead Space a Doom 3, hratelnostně odkazují na sérii XCOM. Hra je založena na taktických tahových bitvách a soubojích skupiny přeživších v rozvětvených koridorech kosmické lodi proti agresivním a zmutovaným nepřátelům, jejímž velením jste na začátku hry pověřeni.

Halfway využívá retro stylizace a 16bitové grafiky z ptačí perspektivy, umí však dobře pracovat s dialogy mezi členy týmu, který se musí mnohdy rozdělit, aby pak společně mohl postoupit do dalšího koridoru a umně buduje mrazivou atmosféru.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.