Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Halfpipe Hero

Halfpipe Hero - Best Skateboarding Game

06.01.2016
06.10.2016
70
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Halfpipe Hero je 2D simulátor jízdy na skateboardu ve vertikální U-rampě v pixelartové grafice, která má připomínat klasické arkádové hry z 80. let.

Ve hře se hráč ujímá jednoho z několika desítek různorodých jezdců a při střídavých výskocích na protilehlých koncích U-rampy se snaží docílit řetězením triků co největšího skóre nebo splnit úkoly ve formě předvedení určitého triku či komba. Plnění úkolů je nutné pro otevření dalších levelů, kterých je ve hře více než desítka a jsou situovány do různých měst v USA, ale i jinde po světě. Obtížnost triků se průchodem hrou zvyšuje a jsou mezi nimi i klasiky jako Invert, Gring či možnost jezdit na fakie.

Při jízdě hráč také automaticky sbírá herní peníze, které mu za předvedené triky hází diváci a lze za ně kupovat další hratelné postavy. Za reálné peníze si také lze dokoupit exkluzivní level Stadium a další výhody.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Android 70
Hry se skate tématikou mám rád a tak jsem při výběru mobilní gamesy pro Herní výzvu 2k18 nainstaloval i Halfpipe Hero. Obvykle moc nemusím pixel art ale tady mi příliš nevadil, možná i proto že celá hra mi přišla koncipována jako retro z 80. let. Zvlášť se mi pak líbilo prostředí jednotlivých levelů/měst které mi přišlo celkem atmosférické. Herně je to trochu slabší protože je zde jen pár triků a ovládání je v podstatě jen o správném načasování i když na konci to při některých kombech bylo už docela těžké. Škoda jen že je hra celkem krátká ale pobavila mě a třeba jako rychlovku při čekání na vlak můžu jen doporučit.
+8