Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Half Past Fate

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
12.03.2020 PCSwitch
Vývojáři:
Serenity Forge
Oficiální stránky:
https://www.halfpastfate.com/
Mara je CEO společnosti Nanovolt, startupu, který k přežití nutně potřebuje finance. Konečně se jí podaří najít velkého investora, společnost s názvem Aurous, ale ráno před svou velkou prezentací se potká s jejich více-prezidentem, Rinderem. Ten se nedávno přistěhoval do Spojených Států a rád by investoval do čisté energie. Jeho asistentka Ana miluje čaj a ve volném čase pomáhá svým rodičům s jejich čajovnou. Při jednom z jejich čajových festivalů se náhodou setká s Jarenem, ztracenou duší, která je fascinována nejrůznějšími lidskými koníčky. Jejich cesty se rozejdou, ale Jaren se rozhodne za každou cenu dívku znovu najít. Při své cestě narazí na Mila, nadějného režiséra dokumentů, kterému pomůže z nouze výměnou pneumatiky. To ještě Milo netuší, že záhy potká studentku fotografie Biu, svou budoucí nejlepší kamarádku, která je čirou náhodou sestra Mary.

Half Past Fate je romantická, pixelová adventura, sledující příběh šesti úplně obyčejných lidí, které spojily neobyčejné události. Jejich každodenní radosti a strasti jsou vyprávěny v několika časových rovinách, od 8 hodin, až po 8 let.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.