Má kompletní tvorba do hry Hafík. Pochází z let 2004 a 2005, kdy jsem vytvořil absolutní skvosty. Celou dobu v podstatě pozapomenuto a uloženo na vypálených CD/DVD. Ani jsem netušil, kolik jsem toho vlastně vytvořil. Znovu jsem ale propadl tvorbě a vytvořil za pouhý týden úplně novou Pavlovu sadu :)

Poprvé v historii dávám na net. Na Mojzíkově sajtě to není.

Vše se dozvíte v obsáhlém Hafík.txt. dokumentu.

Je to 10 sad, které dávají dohromady 374 komnat/levelů do hry. Jen Level má 50 komnat, Rozdvojený Hafík 91 komnat, Pavlova sada jich má též 91. A to samé platí i o Supersadě. Více momentálně neplánuji. Musím tu posledně vytvořenou sadu hlavně i dohrát :)

V Říjnu provedena kompletní revize sady Supersada, kterou jsem u té příležitosti i celou úspěšně dohrál.
V Říjnu/Listopadu též doplněna sada Rozdvojený Hafík o 14 nových komnat.

Provedena kompletní revize veškerého mého obsahu k Hafíkovi. 22. 3. 2018 - 24. 11. 2018. Copyright PavelU - 2004, 2005 a 2018. Hodně zdaru všem řešitelům.

Hafík - Má kompletní tvorba. Soubory zabírají dost málo, ale času se u nich dá strávit nepočítaně.

To je ode mě v roce 2018 pro Hafíka a DH výzvu vše.

__________________________________________________________________________________________________

Update: Hafík - (2004-2019) - Uplynulých 15 let je skvělá příležitost k dalšímu updatu mé tvorby.

Level sada znovu kompletně dohrána. Nic těžkého, brnkačka. Měl jsem vytříbenost už tehdy.
Rozdvojený Hafík povýšen na 91 komnat. Zatím dojeté jen z poloviny. Hrozně těžké.
V Hafík.txt. dost věcí aktualizováno. jak získat více drahokamů, rozšířen seznam vytvořených komnat.
Link na stažení aktualizován. Pařbě zdar!

Proveden update ke dni 05. 10. 2019 - 01:36 Hod.