Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Gundemonium Recollection

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.06.2010 PS3
27.09.2011 PC
Vývojáři:
, (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.rockinandroid.com/games/gameinf…
Raketově rychlý rozvoj lidstva v 18. století pomalu vede k jeho zániku. Objevení Kamene mudrců způsobilo velké pokroky v alchymii, které přinesly na Zemi nový věk. Bohužel to nebylo zadarmo, a tak na Zemi útočí hordy démonů probuzené z hlubin pekla. Naštěstí je zde Rosenkreuzova nadace a její bojovníci, kteří se pokusí zachránit Zemi před novým nebezpečím.

Gundemonium Recollection je japonská horizontální arkádová střílečka. Ve hře na vás čekají tři hratelné postavy, 5 obtížných levelů, modifikovatelné zbraně a hlavně online žebříček s dosaženým score. Samozřejmostí je hromada těžších a těžších nepřátel, spousta power-upů a bonusů a nebezpečných bossů

Hra je remakem původní hry Gundemonium z roku 2003, a vyšla v rámci kolekce tří her Gundemonium Collection, jejímž autorem je japonské nezávislé studio Platine Dispositif, a anglické vydání her mělo na starosti studio Rockin' Android.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.