Věřili byste, že jde do patnácti minut zasadit hru, která vás nejen zabaví jako komerční produkty, ale navíc si na ni vzpomenete i z nějaký ten čas? Já také ne. Jelikož je hra opravdu krátká, nemůžu o ni napsat prakticky nic, jinak by se to dalo považovat za spoiler. Jen vás odkážu na direct download a doporučím si najít volnou chvíli (před odchodem do školy/práce či při přestávce fotbalového utkání které sledujete) a zahrát si jednu z nejlepších freeware her.

Pro: zajímavé

Proti: krátké

Zdejší komentáře nekecaj, tahlencta hra je, i pro mě, určitý pojem ve freeware světě. Už tehdá jsem jí zaregistroval a zaujala mě svým obsahem. Výsledek ale předčil veškerá očekávání a mě mrzelo, že je ve skutečnosti tak krátká. I když, to je možná to její kouzlo. Dvě mise Vás zabaví na pár minut, ale atmosférou potěší na hodně dlouhou dobu. Jste špion, a jako špion také jednáte. Do toho hraje fantastická špionská muzika a celé se to děje v rámci Bondovské akčnosti velice decentně. Hezké a milé překvapení. Asi tak jako když nic nečekáte, a dostanete nářez, který byste ani za mák netušili.

Pro: Atmosferická darda špiona bojujícího za vlast.

Proti: Krátkost, ale co se dá dělat, pořád je to freeware

Hodně těžké procentuálně hodnotit. Toto dílko má bezchybné zpracování a hlavně svůj nápad, svůj styl...po velkolepé honičce za zvuku Aquarela do Brasil se mi na tváři rozhostil spokojený úsměv. Ale 15-20 minut, to prostě za plnohodnotnou hru považovat nelze.
Takhle by měli vypadat i dnešní hry. Prakticky jediný zápor je krátkost. + je vše ostatní. Pěkná grafika a hezké ozvučení, špionské vychytávky, "příběh", level design a tak dále. Bohužel za hru toho ani nepoznáte víc, protože hned jak se do hry dostanete a začne vás to bavit nastupuje smutný konec... bééé... skoro jsem šáhl po kpesníku. Doufám že někdy autor rozvine obrovský potencionál hry a naservíruje nějaké pokračování. Zapomeňte na dnešní Mainstream rádoby "Cool" tituly a buďto šáhněte po starším matroši nebo si kupujte Level a podobné výborné freewarovky vás neminou... (z posledně Grotto King, City Rain, Typomagia....)

P.S: Sorry za reklamu :D

Pro: Na to že je to zdarma prakticky vše

Proti: Krátkost