Grass Simulator

01.04.2015

Grass Simulator je trochu netypická hra, tedy přesněji řečeno další netypický simulátor. Po předchozích simulátorech jako jsou Goat Simulator nebo simulátor života kamene přichází hra, která má symbolizovat simulátor volně rostoucí trávy.

Ne, nejedná se o vtip ani o nepovedený žert, Grass Simulator navzdory svému netypickému pojetí prošel schvalovacím procesem Steam Greenlight a svého času se na něm držel v žebříčku sta nejlepších her. Jakkoli se nám to může zdát podivné, zdá se, že i na první pohled absurdní hry mají šanci si získat své publikum, přestože daná hra žádný zásadnější smysl nemá.

Hra slibuje otevřený svět, dynamické počasí a samozřejmě značné množství vegetace, kterou doplňují krávy. Krom možnosti "stát se stéblem trávy" hra obsahuje několik herních módů: shooting range, dubstep cow mode, klasický mód a další. Je tedy pouze na hráči, zdali se nechá unášet myšlenkou, že je stéblem rostoucí trávy, zdali využije škály několika střelných a ručních zbraní k experimentování s okolím nebo zdali se rozhodne navštívit dubstep pastvinu, kde se dějí věci, kterým by za normálních okolností snad nikdo nevěřil.