Granny in Paradise

Super Granny 2: Granny in Paradise

12.10.2005

Všechna roztomilá koťátka, kocouři i kočičky z okolí se ztratili. Někdo je unesl. Naše stará známá babča se vydává na dlouhou a dobrodružnou cestu za nalezením všech ztracených koček. S sebou si bere pouze lopatu, kterou se prokopává přes písečné překážky. Navíc může lopatou vykopat jámu, aby se zbavila nepřátel, kteří kočky unesli a snaží se jí její hledání překazit. Na naši babču si ale nepřijdou. Podaří se jí zachránit všechny kočky a provést je brankou do bezpečí?

Granny in Paradise je pokračování dobrodružství naší akční babičky, Super Granny, která pouze za pomoci lopaty zachraňuje své chlupaté přátele. V 170 úrovních na ni znovu číhá spousta nástrah a nebezpečí. Musí překonávat úrovně po žebřících, přeskakovat propasti po pohyblivých platformách, vyhýbat se nastraženým bombám a nepřátelským padouchům, i dávat pozor při kopání jam na místa, kde jsou nezničitelné cihly nebo kostky. Vývojáři nám zde znovu naservírovali graficky příjemně zpracovanou oddechovku s humornými charaktery babičky a jejích protivníků.