Super Granny

30.06.2004

Když se řekne babička, každý si představí starou milou dámu, která peče výborné koláčky a vyhřívá se na sluníčku. To o naší Super Granny rozhodně neplatí. Ta je sice také stará a milá, ale naše babča si vzala do hlavy, že bude zahraňovat všechny kočky, kocoury a koťátka, co je jich po světě. Neustále je totiž ohrožují zlomyslní skřítkové a vzteklí psi. Babča se vydává do světa a po cestě sbírá všechny kočky, které najde. Občas se objeví skřítek, babča má však pro strach uděláno. K sebeobraně má připravenou velkou lopatu. S ní vykope pro skřítka jámu a může pokračovat v cestě, dokud všechny kočky nezachrání.

Super Granny je casual plošinovka s logickými prvky a obsahuje 5 různých oblastí, z nichž každá obsahuje 20 úrovní a každý 10. level doplňuje jedna bonusová mapa. Úrovně jsou velmi rozmanité a jsou v nich k nalezení různé power upy, které vám pomáhají s průchodem každé úrovně. Hrát je možné ve dvou variantách, v arkádovém módu a contest módu.