PC krabice ty vole, ale PS4 krabici nevydají, ach jo, proč je Plaion takový shit vydavatel? Stejnou blbost udělali se Scars Above, které mělo v Evropě XOne krabici, ale PS4 ne. Kolik toho asi prodali...
@Solidor (05.02.2024 13:20): Za prvé ušetřím 1700 :) Za druhé FES má ultra krutou hard obtížnost. Co jsem četl Rko i na nejvyšší obtížnost je o dost lehčí. To jsou asi dva hlavní důvody. Samo mně bude srát horší grafika. I když ta ps2 verze má v některých případech lepší nasvícení. Ale ne moc, ona ta FES běží na ps3 tusim 1080p. A samo Answer už je jen takový bonus navíc. Jo a taky mám na start obrazovce napsáno Shin Megami Tensei :D
@Solidor (05.02.2024 13:09): Ve výsledku ani neměli moc na výběr, kdy to vydat. Pak zas vychází Dogma 2, Unicorn Overlord, Sand Land, Eiyuden Chronicles a Blue Protocol a do toho ještě menší věci jako Legend of Legacy nebo SaGa. První půlka roku je na JRPG dost nabitá a odkládat to zas o půl roku by lidi akorát nasralo, už tak to mělo původně vyjít před 6 lety :D
@Fritol (05.02.2024 13:04): Tak čtvrtá verze P3 asi nebude mít takový prodejní dopad jako třeba pětka. Navíc se tam děti střilejí do hlavy a to je no no :D
Ale osobně bych dal taky v tomhle případě asi přednost P3R, kdyby mně nevadilo ze na ps3 mám FES verzi která je pro mně asi lepší .
@Fritol (05.02.2024 13:04): Zase i Granblue už je docela zaběhnutá značka, i když já z ní ještě nic nehrál.

Ale Relink určitě zkusím...časem.

Přeci jen vydání kolem P3 a FFVII jim na prodejích rozhodně nepřidá.
@Solidor (05.02.2024 12:59): Jo a pomáhá tomu u PC hráčů i ten online coop, jak píše Charllize. Celkové prodeje včetně konzoli to asi nejvyšší z te trojice mít nebude. Každopádně i tak jsem čekal, že to v te konkurenci dost propadne a Persona to zastíní totálně. Třeba se ještě podělí o čísla…

@Charllize (05.02.2024 12:38): Za mě ta délka ideál, ale jak jsem psal, bez krabice na PS4 nekupuju. Počká na slevu někdy příští rok třeba…
@Fritol (05.02.2024 11:24): Hmm. Ja to dlouze zvažoval a nakonec asi ne. Story na 20 hodin a pak vzasade arenové souboje a něco ve stylu jrpg Monster Hunter. Ono o to je i zájem z důvodu toho coopu což mne moc nezajímá.
Já to asi vezmu day one. Ten akční kombat je něco co vždycky rád ocením. Hlavně když majorita JRPG má tahovej. Vypadá to jako fajn road trip dobrodružství, na to mám náladu. Nejdříve jsem se bál že to má být jako Genshin ale prý údajně ten coop je jen na nějak pár vedlejších misí či co :D
Tak Plaion vydá v Evropě krabice na PS5 a... pozor... PC! Geniální, PS4 jen digital zdá se. Chtěl bych pak vidět, kolik těch PC krabic prodali (ač jasné, je tam jen steam key a nějaké letáčky). V USA to vydává XSEED a PS4 krabice ofc jsou.

Tak nic, to počká na slevu... šmarja, proč to nedali Namcu radši.