Viděl jsem závěrečné titulky. Tzn. mám všechny 3 licence a projel jsem všechny 4 šampionáty. Podle emulátoru to zabralo 25 hodin. Stačí to na dohrání do výzvy nebo musím dojet i special events?
Jinak teda na dotyku žádná sranda. Hrát to na gamepadu a mít analogový plyn a brzdu, bylo by to asi v klidu.
Jinak teda na dotyku žádná sranda. Hrát to na gamepadu a mít analogový plyn a brzdu, bylo by to asi v klidu.