Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

< >
@Yokolobuna (06.12.2018 12:07):

@mvp23 (06.12.2018 15:07): U první fáze hlavního bosse je hodně důležité krytí. U druhé fáze je dobré mít nabitou božskou sílu a manu naplno. Vždycky, když mi teklo do bot, použil jsem Hadesovu armádu. A kombinovat zabíjení skrz kolečko a klasicky malýma mečema. U tetí fáze bylo nejlepší na něj co nejvíc tlačit. Stačilo mačkat čtvereček a nutit ho do přetahování na meče, který se dají snadno vyhrát. Hrál jsem na normal.
@Yokolobuna (06.12.2018 12:07): Ono dojit tak daleko na nejtezsi taky mazec. Ja to hral na druhou nejlehci/treti nejtezsi ze 4 a prosel tim celkem v pohode. Akorat prave u Arese jsem se trochu zapotil. Tam to chce opravdu skvely timing.
@Všivák (komentář): Závěrečný boss je vážně peklo. Já celou hru prošel na nejtěžší obtížnost a pak na konci ztroskotal. Arese jsem ještě porazil, ale tu pasáž s rodinou? Absolutně bez šance :D. Po třech hodinách jsem to vypnul a když jsem si uvědomil, že bych musel Arese sekat znovu, už jsem to nikdy nedohrál :D.