Je to tam pár měsíců. A podle IP adresy se to určovat nebude (obrovská bezpečnostní díra). Mělo by se to určovat podle nějakého záznamu v ClientRegistry.blob, zkus jej tedy smazat (vytvoří se nový), případně smaž vše v adresáři Steamu kromě složky steamapps a souboru steam.exe.
No otazkou je podle ceho rozeznava pocitac. Jestli podle IP adresy, tak to mi asi nic nepomuze, UPC meni IP adresy uzivatelu velmi casto. Muze na to mit take vliv dual-boot s Win 7, ale jelikoz sedmicky temer nepouzivam (nemuzu si zvyknout na ten odlisny/horsi cleartype, ktery sedmicky pouzivaji) a Steam v nich nainstalovany ani nemam, nezda se mi to. Byla tahle funkce steamu uz driv? UPC totiz meni adresy kazdou chvili uz leta, ale otravovat to zacalo az pri posledni instalaci Steamu. No, zkusim ho preinstalovat a uvidim.
marwel: Steam Guard - Na ten kód by se tě to mělo zeptat jen jednou na konkrétním PC/prohlížeči/programu. Pokud tomu tak není, přeinstaluj Steam, případně Steam Guard vypni v nastavení.
Ja jsem hraval pred nejakym rokem A.V.A. a neni to uplne spatne. Takova free to play variace na Couter-strike. Ted kdyz to vyslo na steamu to znovu vyzkousim, ale jsem docela zvedavy, jestli si hra vystaci se samotnym Steam klientem nebo bude potreba dodatecne instalace ijji klienta. Zni to jako blbost, ale se zkusenosti s GfWL nebo Rockstar Social Network bych se ani nedivil.

BTW. Take po vas Steam ted pri temer kazdem prihlaseni vyzaduje opsani kodu z e-mailove adresy?
GA je ode dneška spolu s dalšími čtyřmi hrami (Spiral Knights, Forsaken Worlds, Champions Online: Free for All, Alliance of Valliant Arms) dostupná zdarma na steamu. Bohužel, jediné hodnocení 40% hře zrovna na sympatiích nepřidává... Nezkoušel někdo i ty další? Stojí něco z nich za to?