Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Giana Sisters 32K

66
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1998 PC
Vývojáři:
Rainer Sinsch
Hra Gianna Sisters 32K je předělávkou staré známé plošinovky Gianna Sisters z Commodore C64.

Hlavní hrdinka Gianna je sestra nejznámějšího zahradníka na světě - Mária Brosse. Hra je proto svému bratříčkovi velice podobná. Cílem hry je projít skrz několik levelů plných různorodých nepřátel, které ničíte skokem na jejich hlavy, překonávat stále těžší překážky a sbírat diamanty.

Hra nabízí i hru dvou hráčů, nikoli však současně, ale jen postupně na střídačku.


Poslední diskuzní příspěvek

Tak jsem dohrál i původní Great Giana Sisters. Je to o dost komplexnější hra, ale to je jasné nešlo o freeware. Hra obsahuje přes 30 levelů,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Tento díl posloužil jako můj úvod do série Giana Sisters. Jde o dosovou hříčku s devíti levely, která vychází z původní verze pro Commodore 64. Hra funguje bez problému na DosBoxu. Graficky je věrná originálu a ten vychází z Maria. Zvuky neobsahuje. Hratelnost je klasicky plošinovková. Levely nejsou obtížné a dohrání je otázkou 1-2 hodin. Na projití celé hry jsou k dispozici tři životy. Obtížnost je snesitelná, ale přesto jsem na první dva pokusy hru nedokončil. Na třetí rozehrání a s větší obeznámeností s levely jsem už došel nakonec bez problémů. Zásekových míst není mnoho a jde o náročnější skoky. Nepřátelé moc problémy nedělají a je jich jen pár druhů. Jediné předměty ve hře jsou diamanty, které se sbírají na skóre. Je škoda, že ve hře nejsou žádné bonusy. Na závěr čeká jen gratulace, což je také škoda.

Jde o zábavnou hříčku a vzhledem k ceně určitě stojí za vyzkoušení, obzvlášť pokud máte rádi plošinovky z C64 nebo jiných dobových platforem. Já se rozhodně bavil a jdu pokračovat v sérii dále. Nejdříve vyzkouším původní Great Giana Sisters a pak nově zakoupenou Giana Sisters 2D, kvůli které jsem se do série pustil.
+11