Demo dvojky velku. Je to vice toho sameho, s nejakymi upravami. Nastesti je to skutecne cisty Ghostrunner a ne Project_Hel. I kdyz krapitek delsi air dash bych ocenil (ale ne ten z Project_Hel). Bohuzel to vypada, ze storytelling bude stejne spatny jako v jednicce. I kdyz mensi zmena tam je. Ted uz ty zvasty do ucha pusobi vic jako dialog nez monolog (na druhou stranu se zda, ze jich je tam jeste vic). Ale stale jsou to jen zvasty do ucha, bez animacek nebo neceho podobneho. Ale treba to bylo tak jen v demu a ty postavy ve hre konecne i potkame. S tim blokem, kterym lze blokovat i strely po omezenou dobu to vypada, ze to bude o neco mene frustrujici. Pokus omyl tu bude predevsim v pasazich na motorce. :) Kazdopadne ja se tesim, jednicka me hodne bavila.
Tentokrát snad definitivní lekce pro mě: pokud v popisku nebo recenzích u jakékoliv hry uvidím slovo "precision", mám se jí vyhnout obloukem. Aby ve hře byl finální bossfight jednou z nejjednodušších arén, to se jen tak nevidí.
Zdá se mi to nebo je na seknutí nějaký delay? Někdy mi to nezareaguje když potřebuju...