Pro ty, kdo mají problém se spuštěním hry pod Windows XP s hláškou Unknown Error (problém zřejmě souvisí s novou podporou Steam Workshopu) - autoři o problému patrně vědí a je nutno nainstalovat dostupnou betaverzi bez Workshopu - ve Steam knihovně kliknout pravým tlačítkem na název hry, v Properties pak v sekci beta povolit a zaškrtnout verzi Beta without workshop a nainstalovat ji.

Tak mě napadá. Nebyla tady kdysi podobná hra, kde jste vyráběly hry? Taky to byl nějaký Tycoon, tuším od Němců.
Tato hra vypadá zajímavě, musím to zkusit.
Ano, v options je i možnost zvolit češtinu :) , která je zatím ve fázi beta. Ale postačí.
Tak jsem to prošel 2x a po třetí už na to asi kašlu.

Hra mě pobavila :)
poprvé jsem se rozkoukával, podruhé jsem se zaměřil na akce a simulátory ... nechal jsem to ve většině případů dělat jen na PC.
Tak jsem se naštval a po pěti hodinách hraní tu hru zlomil .. (2 miliardy, vlastní konzole) .. mám chuť té hře zvednout hodnocení ..
Hrozně frustrující hra ... z 200m plusu jsem spadl až na 200 tisíc a měsíc do bankrotu .... podělaný MMOčka ...
@Bodkin (09.10.2013 10:08): ne :D spatne jsem zacal tedka mam firmu a dva mega.. Nevim, co uz delat je to jednoduche vydelavat prachy v tehle hre :D
Nejvic vynesl xbox a ps 2 :D a pak ps 1 dostal jsem 3x10 a 9 :D hoho 9,5 nejlepsi znamka.Nejmin vynasel pc :/

Nedivim se activision ea :D, ze jsou zavislaci na penezich z tehle hry zesilim tolik penez xD ty cisla me uplne mm :D ..