Zajímavé, že před pár dny najednou vypustili demoverzi. Prý jdou přenést uložené pozice do plné hry.
Jsou tam hratelné dvě první soubojové mise a úvodní výbava Wanzerů. Hraje se to očividně stejně jako remake jedničky, ale přišel mi tu poněkud nemotorný pohyb po políčkách.
Jinak stále čekám, až mi pošlou krabičkovou verzi hry.
@Fritol (29.09.2023 21:11): To už bude zase další Animal Crossing? Nehrál jsem ani ty minulé.
Ale tak mně to nevadí, mám stále co hrát a den po Front Mission vychází Detektiv Pikachu 2 :)
@Fritol (29.09.2023 20:26): Právě od Forever Limited jsem kupoval i jedničku. Ale než to přišlo, tak se u nás taky objevila krabičková verze (jiná), a protože se mi moc líbila (lentikulár), tak jsem ji koupil taky a tu jsem pak odehrál.
Myslím, že ta FL verze jedničky je stále k dispozici.

Hm, a LRG mi způsobili potíže. Chtěl jsem si od nich koupit tu dinosauří kolekci, ale při placení kartou mi banka zamítla platbu a zablokovala kartu - to jsem ještě netušil, kde je problém. Řešil jsem to s bankou a odblokovali mi ji. Znovu jsem se snažil zaplatit na LRG a znovu se karta zablokovala :D Týpek v bance mi pak volal, že mi to teda znova odblokuje, ale že už nemám u této společnosti nic kupovat :) Tak nevím, asi už je LRG vedené jako shady business (chápal bych, proč tomu tak je).
@Tainaru (29.09.2023 20:14): Já se obávám, že pokud krabičku nabízí Forever Limited, tak ji nenabídne sám vydavatel v běžné verzi pro obchody. Pokud se nepletu, tak Limited Run a Forever Limited vydávají právě hry, které mají od vydavatele jen digitalní verzi. Pak to lidi vykupují ve velkém a na ebayi prodávají za trojnásob. :D

Ale těžko říct, koukám, že vydávali i jedničku, přitom to na našem trhu v krabici vydali Microids. Tak asi raději počkej ještě, jak říkáš.