Ke svému jubilejnímu 50tému komentáři jsem si nemohl zvolit nic epesnějšího než simulátor řidiče vysokozdvižného vozíku. Hru jsem si pořídil před devíti lety ze zaprášeného stojanu před prodejnou vietnamské obuvi jen z toho důvodu, že jsem onehdy na zmíněné pozici pracoval. Cokoliv má motor a čtyři kola, ať už je to auto, traktor, čtyřkolka nebo třeba autobus, mě vždy neskutečně bavilo. To samé se ovšem nedá říct o Forklift Truck Simulator 2009.
Grafiku bych čekal na simulátor lepší, ovládání jednotlivých vozíků dejme tomu sedí, ale stejně, klávesnice nejsou skutečné fyzické ovladače. Celkový herní obsah tohoto titulu je tragický.
Opravdu pochybuji o nějaké reálné užitečné hodnotě celé této série ''simulačních'' her. Pokud se chcete připravit na pozici řidiče VZV, tento kousek vám v tom ani v nejmenším nepomůže. Pokud si chcete jen zapařit nějakou hloupou kravinu, zkuste cokoliv jiného, namátkou zkusím z hlavy třeba Bikini Karate Babes. To je navíc určitě více hra než tato nehra.
Něco jako zábavu nebo přeženu-li, nadšení, zde můžete zažít tak maximálně prvních 25 herních minut. Proto 25%. Kdo nikdy neřídil ''vézetvéčko'', může si v klidu odečíst 15%. Kdo to ani do budoucna neplánuje, mínus 25%.

Pro: Podařilo se mi to týden po koupi prodat za 150,-Kč..

Proti: ..bohužel to stálo dvakrát tolik.