Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Force 21

90
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.07.1999 PC
06.12.2000 GBC
Vývojáři:
Red Storm Entertainment, The Code Monkeys (GBC verze)
Rok 2015 se stává přelomovým nejen ve světové ekonomice. Čínské hospodářství se po desetiletích raketového růstu otřásá v základech a neklid Čínu přiměje k nepochopitelnému vojenskému ataku nezávislého Kazachstánu. Okolní svět nenechá tato krutost a bezpráví chladným, sousedící Rusko a Spojené státy spojují své síly a zahajují společnou proti ofenzívu...

Force 21 je 3D RTS z dílny později proslavených Red Storm Entertainment, která nelíčí historické válečné události, nýbrž možnou alternativní budoucnost ve válečném konfliktu. Kampaň pro jednoho hráče se 30 misemi nabízí velení americké nebo čínské straně, kde hráč vždy ovládá až 40 různých vojenských jednotek. Ve hře není třeba budovat vojenské základny a dobývat přírodní zdroje, hráč obdrží vždy čerstvé jednotky, pokud o ty předešlé přijde. Zničení všech nepřátelských jednotek na mapě je jediným způsobem, jak vyhrát celou misi. Multiplayer pro 4 hráče obsahuje 10 různých map.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.