@Fatality (20.09.2014 10:33): Pičovina .. četl jsem názory spousty lidí, kteří si hru koupili a mají stejný problém. Ta hra je pošahaná a jestli někomu přijde normální, že v nejnovějším patchu se v zápase zraní 3-4 hráči, tak mě rozhodně nikoliv.

Spousta lidí psala, že kvůli tomu raději zůstala u starších patchů a nebo u FM 13 ..
čus, prosím vás, s tfm nemám zadne zkusenosti vicemene, je nejak mozne si zalozit vlastní tým a zaradit ho do nejnizsi ligy? popripade ve kterem tfm 20xx to možné je, budu moc rád za odpověd.
Verze 14.3 .. první tři zápasy, v každém inkasovaný gól z penalty, v každém minimálně 2-3 zranění hráči.

Odinstalováno.
@PoetaBezRymu (12.08.2014 01:20): Byl to volný agent a řekl si o brutálně vysoký plat, ale nakonec šel. Teď už je sice zase v Portu, ale ve FM skončil v tom Al Ahli a nikdo o něj neměl zájem, ani dnes to není ten Quaresma co byl supertalent a hrál za Porto.
@Gromnir (11.08.2014 20:12): Nene, po dvou kolech sice mám šest bodů, ale nemám nejlepší skóre a jsem čtvrtý :) Teď budu hrát s Genoou, ale to si nechám už na jindy, výhra s Juve mi stačí :-D (loni skončili třetí, takže je to fakt dobré) congrats k případnému treble :)
@Fatality (11.08.2014 18:27): Takže vedeš ligu, jako Slavie :). Já momentálně finišuju ligu s Wolfsburgem a útočím pořád ještě na treble a skromně musím přiznat, že zaslouženě mojí zásluhou :)

@smejky3 (11.08.2014 19:29): Tak to zkus po Guardiolovsku, Titi Kaka. Hodně krátkých přihrávek, držet míč, bez střelby z dálky. Záleží na hráčích, který máš v týmu a podle toho taktiku upravíš.
@Gromnir (11.08.2014 16:13): Půlené vlastnictví zásadně odmítám (hodně mi to nabízí AC milán na moje hráče) a hráče vykupuju pokud možno celé. V tomhle je ta italská dost na prd, to máš pravdu. Mimochodem teď jsem porazil Juve 2-1 doma a po dvou kolech plný počet :-D
@Fatality (11.08.2014 15:49): Taky nevím co s nimi Abramovič prováděl. Italská liga má tak zadlužený týmy, že není divný, když se týmu chvíli nedaří. Třeba v reálu AC Milán. Obecně nemám moc ve FM rád italskou ligu, kvůli půlenýmu vlastnictví hráčů a šetření vedení klubů, ale konkurence je tam velká.
@Fatality (11.08.2014 15:22): Taky mě často překvapí, když se podívám co se děje s top týmy ve FM14. Teď mám rok 2022 a Chelsea je až ve třetí anglický lize a Valencie hraje druhou španělskou už 5 let.
Tak jsem asi po 11 letech ze Sparty šel do Interu Milán, už chyběla motivace, dal jsem jednou i semifinále Ligy mistrů, ale skoro každý ročník mě vyřadil Manchester United. Inter byl asi nejlepší tým, co mi poslal nabídku, tak jsem to vzal a v první sezoně jsem skončil pátý, ale byl to pro nás úspěch, protože posledních deset let se naopak Inter válel jen v polovině tabulky a jen jednou skončil pátý a hrál poháry, takže docela klika. Rozehrávám druhou sezonu v Interu a je už rok 2026, docela masakr jako vždy. Proto jsem i zvýšil na 95 %, stále mě to baví jako na začátku.
@Pacman13 (03.06.2014 19:22): Ahaaa ja to pochopil uplně špatně! :D ja myslel, jak jsem psal ohledně toho Costy, tak jsem pochopil, že si myslel, že mam počkat do roku 2015, tak jsem se divil víš :D

Hele tak jako ja si to koupil a je to trošku horší verze než ta minula, ale zvykl jsem si. Nejvíc mě štve, že je to fakt těžký najít spravnou taktiku a tak. Třeba s Dortmundem jsem málem spadnul. To mě na tom štve, že je to fakt, hlavněě hodně dostavam v 90 min.
@pettmergll (02.06.2014 22:03): Podle mě je základem přizpůsobovat taktiku během zápasu. Co se týmu dnes nedaří tak udělat jinak, nebo když mi soupeř dovoluje pouze střely z dálky, tak týmu přikázat buď ať to teda zkouší zdálky, nebo to hnát do vápna.
Poraďte mi koho koupit do Dortmundu, skončil jsem 1. sezonu a vyhral jsem treple. Hraju s aktualni soupiskou, čili mi teď odchazi Lewandowski. Dostal jsem od vedení 50 mil € na nákupě hráču. Chtěl bych poradit, koho bych měl nakoupit. Mám zájem o Ter Stegena, jako nahráda časem za Weidenfellera a pak Timo Wernera 17 lety zázračný dítě, co by mohlo nahradit Lewandowskiho. Co si o těchto posil myslíte? Koho by jstemi doporučili vy za nakup hraču na jakoukoliv pozici? Díky za odpovědi :)
akorad jsem si stahl LFCMarshall databazi, a letos mi to nějak pada a nejde to, nevite proc? resp. vam to jde?
Za předobjednání už hraju betu a můžu říct, že změn je poměrně dost, což jsem nečekal - o dost vylepšený layout, chce to trochu zvyku, ale je to bezva, dále interakce s vedením je lepší a celkový feeling z vedení klubu je zatím nejlepší ze všech ročníků. Zatím spokojenost :-)