Mám krásně rozjetou hru za Spartu - za sezonu z 30 utkání 28 výher a 2 remízy, viz obrázek, 5x v řadě vítězství v lize a v lize mistrů jsem se nejdál dostal do čtvrtfinále, kde mě porazil strašně trapnej arsenal :) To všechno samozřejmě bez cheatů, respektive nahrávání pozice v případě prohry jak to někteří dělají.

Trhá mi srdce že to musim ukončit, protože vyšel FM11, ale stejně jsem narazil na problém, že i přes tyhle úspěchy ke mě nechtěli známější hráči a prostě jsem nedokázal sehnat top stopera. Už se proto těšim na Dynamic League Reputation v FM11, snad to bude fungovat :)

Moje sestava
Kolousek8: já 09 dohrál tak, že se mi po deváté sezoně složil systém generování ligy:) Takže jsem s klubem hrál jen ligu mistrů... u těch manažerů není dohrání v tom pravém smyslu toho slova, ale když to hraješ nějakých 100 hodin, tak by jsi dohrál každou hru.
Drolin: Je toho dost, podrobnosti si přečti v profilu FM11 až to někdo schválí :)
Drolin: tak třeba 2010 měla nový design a pořádný engine pro 3d zápasy:) ale jinak jsou změny spíše kosmetické, nic extra výrazného. Ovšem oni už jsou tak daleko v té simalaci, že spíš dolaďují drobnosti... Uvidíme, co přinese 11ka, ale například slibené nácviky standardních situací a nové přístup k treninku jsem očekával už pár let.
To by mě zajímalo jaké nové funkce každý rok (mimo soupisek) přidávají, že se FM stále prodává jak na běžícím páse :)
Football Manager 2011 Release Date Announced

We are delighted to be able to confirm the UK release dates for both Football Manager 2011 and Football Manager Handheld 2011 of November 5th 2010.

Kdo má tak dlouho čekat? :(
100 000 fotek kdby nekdo chtel do FM 2010 poradny facepack :)

Tak jsem ted s Leedsem postoupil do Championship (první sezona) a hledal jsem posily, hlavně nějakýho defensivního záložníka a když už jsem si vyhlídl nějakýho levnýho negra a chtěl ho podepsat, tak mi přiletěla zpráva o nových hráčích v akademii. Kouknu na ně a ... holy shit, hra mi vygenerovala tohodle borce. Angličan, 16 let, přesně to co jsem hledal, podle reports má 6 hvězdiček - key member of squad, prostě nehorázně nařvanej.

Paráda, jdu kolem něho postavit tým a do smlouvy mu dám nějakou šílenou minimální odkupní částku.

Já tu hru miluju :)
Mne sa casto stava ze neviem vyhrat o viac ako jeden gol. Aj ked vediem 2-0, 3-1 tak nech robim co robim super takmer vzdy znizi a skonci 2-1 alebo 3-2.
Nič si z toho nerob, ja hrajem za MFK Košice a jeden môj ofenzívny záložník, krídlo, sa vraj nevie už pol sezóny zapojiť do zostavy. Prečo potom dal už 8 gólov, prakticky každé kolo je v zostave kola a zaujímajú sa oň zahraničné celky, nechápem :)

S tými remízami - no, všimol som si to, ale u mňa je to v opačnom garde. Celý zápas prehrávam o 2 góly, zo zúfalstva vystriedam, pošlem na ihrisko 18-ročného nímanda a on dvomi bombami z 20m vyrovná.
At dělám co dělám, vždycky mám ve feedbacku asistenta v kolonce Statistics větu "Our work in tackle has been poor and it's a disappointment". Máte to tam taky? Přijde mi to jako bug.

Jinak hra mě trochu zklamala v tom, že zápasy mají tendenci končit remízově. Často 1:1 (vedu 1:0 a soupeř totálně z-prstu-vycucanym golem vyrovná (penalta, nějakej awesome shot od podprůměrného hráče (hraju Coca-cola league 1 (třetí anglická liga (už s těma závorkama končim)) za Leeds, tzn. těchle střel by mělo být méně než jich hra předvádí)))
Akurát moji hráči majú tendenciu hrať v tomto engine všetko cez krídla, pričom som im nič také nenastavoval. Akonáhle pozerám klasický 2D, tak hrajú normálne. :)
Přesně tak, novej interface se mi taky moc líbí. Konečně tam neni všechno 2x. Ten 3D engine je taky dost vylepšenej, ale furt je to taková trochu beta verze, třeba animace golmanů je otřesná.
Tak zatiaľ sa mi 2010-ka dosť páči. Na nový interface som si zvykol celkom ľahko, 3D engine je výrazne krajší a zápas uveriteľnejší. Navyše sa mi zdá, že súpisky na Slovensku sú presnejšie ako po minulé roky.