Football Manager 2008

Worldwide Soccer Manager 2008

26.10.2007
28.03.2008

V této hře ze série Football Manager (dříve také známé jako Championship Manager, kterou ale od ročníku 2005 vyvíjí jiné studio) se zhostíte role manažera fotbalového mužstva se vším všudy. Budete určovat základní sestavu, podepisovat nové smlouvy, kupovat/prodávat hráče, plánovat tréninky, vyvíjet mediální tlak na soupeře atd. Možností je opravdu velká řada. Nelíbí se vám Řepka ve Spartě? Zbavte se ho. Sníte o Mladé Boleslavi jako o vítězi Ligy Mistrů? Zde si můžete svůj sen uskutečnit. Ale bude to vyžadovat tvrdou práci a hodně nervů.

Nejhorší nejhorší nejhorší návyk posledních 3 let jsou verze téhle hry. Ještě jeden zápas a pak ještě jeden.. no tak to dotáhnu do zimní pauzy. A tak to de dál, den za dnem. Nic takového jsem od puberty (krom Oblvivinu a Kotoru) nezažil. Třaba dostat tým z 6. anglické ligy do ligy mistrů, když mám ze Slávii vyhráno vše co se dá. Jééé. Pak se tam vrátím do Slavie a po sezóně mě vyhoděj, nevyhrál jsem ligu. Řev na celej barák, když červené kolečko pošle míč kolečko do obdélníků :)

Pro: Vytrvalost zábavy

Proti: Pokud nejste fanda, tak to tu ani nečtete