Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

FOnline

Fallout Online

25
2 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online RPG *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
červen 2010 PC
Vývojáři:
Anton "Cvet" Tsvetinskiy
Oficiální stránky:
https://fonline.ru
Jedná se o fanouškovské MMORPG zasazené do univerza Falloutu, v němž jsou spojeny mapy obou původních dílů do jedné a přizpůsobeny pro hru mnoha hráčů najednou. Hra běží na vlastním enginu, která využívá grafických assetů původních her. Odehrává se tři roky před příchodem Vyvoleného z Arroya ve Fallout 2. Jakožto osamělý přeživší ze soukromého krytu kdesi v poušti se snažíte přežít v pustině a bojovat s ostatními přeživšími o místo na radioaktivitou zmítaném západním pobřeží Spojených států.

Oproti původním dvěma Falloutům bylo přidáno mnoho nových věcí, jako nová přibližovadla, stany, báze, různá zajímavá náhodná setkání, dekorace, možnost si změnit za zátky vzhled a další. Ve hře můžete mít několik profesí, díky kterým můžete vyrábět například lepší brnění, či účinnější zbraně a nově jsou přidány i implantáty, které mohou trvale zlepšit vaši postavu. Ve hře lze též bojovat za některou z přednastavených NPC frakcí, nebo vytvořit některou z populárních hráčských frakcí a bojovat po boku svých přátel. Maximální level, při kterém si lze vzít poslední perk, je 24. Body života se vám po tomto levelu též nenavyšují, i když level dále stoupá. Hra je tedy díky tomu o dost těžší. Některé věci je velmi obtížné, nebo dokonce nemožné sehnat, o jiné je potřeba bojovat s velmi tuhými nepřáteli.


Poslední diskuzní příspěvek

Ano, těch sto procent jsem tomu dal já. Věřím, že si to hra zaslouží, když jí věnuji tolik času. Ostatně server není vytížen ani z desetiny,…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 100
Technicky vzato hru nelze dohrát. Není zde žádný velký zlý boss na konci, prostě jde o MMORPG. Kdo si označí, že hru dohrál, pouze hlásá nesmysly.

Ačkoliv je hra již celkem stará, fanoušci Falloutu, tedy alespoň fanoušci prvních dvou dílů, si na našem serveru určitě přijdou na své...

Pro: Částečně lokalizováno.

Proti: Čeština ještě není dokončena. Bude dokončena pravděpodobně do konce roku, minimálně co se týče dialogů. Ostatní texty jsou lokalizovány průběžně.

+3 +6 −3