Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flowers -Le Volume sur Hiver-

FLOWERS -The Volume of Winter-

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.09.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.gungnir.co.jp/lily/flowers4/index.html
Podzim se nám již nekompromisně přehoupl do své druhé poloviny a zima pomalu začíná klepat na dveře. Myslíte si také, že se v zimě touha po lásce vytrácí? Ano i ne. Zimní slunovrat nás vyzývá, abychom byli spolu, a když budeme pohromadě, nebude nám chladno. Objímáme se a tulíme se k sobě. Využíváme lidské teplo, které je poblíž nás, abychom neprofoukli. Na druhou stranu je to období, kdy na povrch vyplouvají všechny vztahové problémy, a kdy je ideální je pochopit a započít je řešit.

Před naší hrdinkou Suoh se otevírá dilema. Má uposlechnout nového cítění a navrátivšímu se příteli odpustit, anebo nechat zvítězit starou zlobu a udělat za vztahem jednou provždy tečku? Má přijmout trýznivou minulost za svou vlastní, začít si vážit sebe sama i své sexuality, nebo nadále předstírat, že žádnou ránu v srdci nemá? A co teprve její nová role prezidentky Nikajského koncilu (Council of Nicaea), zvládne se s novou funkcí a povinnostmi náležitě poprat? Stíhaná obavami a zkušenostmi, stále věří v čistotu pravé lásky a sní o svém prvním intimním objetí v náručí spřízněné duše. Budou jí hvězdy tentokrát nakloněny? Na tyto a mnohé další otázky se pokusíme najít odpověď.

V posledním "svazku" série "Flowers" ožívá to, co bylo přehlédnuto a co se nebezpečně opomíjelo... Saint Angraecum Academy ovládne disharmonie. Máme možnost, schopnost a právo tuto situaci vůbec ještě zvrátit?

-Le Volume sur Hiver- rovněž prozatímně osloví jen hráče ovládající japonský jazyk. Anglická verze se na pulty obchodů teprve chystá.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.