Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Flower, Sun, and Rain


Diskuze

< >
@Drolin (17.07.2018 14:35): Bohužel máš pravdu, i když Suda 51 se pomalu na PC dostává, Silver Case a jeho třetí díl Ward 25 mám pocit plus i Killer 7 brzy ! :D Bohužel Killer is Dead už je z jeho části kariéry kdy se snaží kopat mainstream, snad ho to brzy pustí.
@jones1240 (17.07.2018 14:16): Technicky vzato jsem obě hry krátce hrál (samozřejmě nedohrál)... Flower ale hodně dávno v NDS emu.

No DP si také bere jinou inspiraci i jinde, děláš, jako by to byl vykradený Flower :). V této analogii by pak šlo postupovat hloub a hloub do minulosti.
@Drolin (17.07.2018 13:46): No tou dream like atmosférou, bizarností, špatnou technickou stránkou i stylem dialogů :D Jako DP se mi čím dál tím více zdá jako docela ničím výjimečný rip off podivných JPN her :D
Z toho co hraji musím říct že Flower, Sun and Rain je geniální počin a ne,li jedna z nejlepších her co se týče mystérie a příběhu vůbec. Deadly Premonition vedle této hry vypadá spíše jako nevkusná kopie bez špetky invence.