Doporučuju si k téhle hře přečíst knížku "Vetřelci z hlubin" od J. Wyndhama. Nemá to sice nic společného, ale v lecčems mi přišla u obojího obdobná atmosféra.
vi nekdo, kolikrat se to opakuje? ja to zabalil u druhe potvory... hur se ovladala a nejak jsem nevidel dalsi motivaci to absolvovat dokola
cervena te dostava hloubs a zelena melcejs (nebo naopak?) v kazde je neco k sezrani, obas jsou ty veci nepratelske v nejvetsi hloubce je neco jako boss, po jeho zabiti zrobis vajicko s novou malou potvurkou novyho typu a jedes to znova. U treti potvurky jsem to zabalil, cim dyl jsem to hral tim hur se to hybalo.. co povazujes za dohrani je tvuj problem
Tos asi prehlednul slovo "podobnou" a vetu "Ne ale nejaky blby browserovy kraviny" :)
No jak ses dole ptal jestli někdo nemá tip na kvalitní flash freewarovku nebo co.
oi, flower je naprosto krasna a kouzelna hra :) Jen me obcas stalo ze pres okvetni listky nebylo videt kam letim a podobne veci... jeste 5 trofeji mi chybi.. ale to bude muset dva tydny pockat.
Ma nekdo tip na podobnou freewarovku? Nebo neco jako Tasty Planet? Ne ale nejaky blby browserovy kraviny :)