Flamberge

Nehotová verze
25.03.2015

Po celém světě probíhala nekonečná válka mezi všemi královstvími. Lidstvu vládl hněv, který je hnal od jedné bitvy do druhé. Ovšem existovalo jedno království, jehož obyvatele našli přátelství a víru a které se války neúčastnilo. To však nemělo věčného trvání a další království se ho chystaly napadnout. Král tohoto mírumilovného království se do války nechtěl zapojit a jeho víra, společně s vírou lidí v jeho království, přinesly nebývalý zázrak. Tím zázrakem bylo oddělení tohoto království od zemského povrchu a jeho vzestup na nebe.

Vy se ujímáte Logana, který vede útok proti neznámému nepříteli, mluvícím cizím jazykem. Loganovo armáda je velice rychle rozprášena a samotný Logan se probírá po delší době v lese. Postupně se k vám přidávají i další postavy, se kterými putujete po světě.

Jedná se o taktické RPG, využívající systému simultánních tahů podobně jako Frozen Synapse. K dispozici máte několik typů útoků, které můžete použít v soubojích. Například s bojovníkem na blízko můžete použít rychlý výpad nebo odzbrojení soupeře. Za své snažení získáváte zkušenostní body a také zlato. Za zkušenostní body můžete vylepšovat vlastnosti postavy a získávat nové typy útoků či zlepšovat ty stávající. Za zlato si budete moci ve městech u obchodníků nakupovat lepší vybavení.

Hra nebyla kompletně dokončena a vydány jsou pouze první tři kapitoly z původních šesti. Ty ovšem nabízejí 3-4 hodiny herní doby.