Final Slam 2

12.06.2014

Final Slam 2 je arkádovou bojovkou s možností tvorby svého vlastního bojovníka. Postavu lze vytvořit od výběru tváře, přes stavbu těla, až po styl, kterým bude bojovat.

Hra obsahuje Story mode, ve kterém se s vaší postavou vydáte za záchranou světa před zlem ohrožujícím zemi. Versus mode, určený pro individuální souboje proti počítačem ovládaným protivníkům nebo ostatním hráčům. Final Slam mode, ve kterém se postavíte až proti stovce nepřátel, na cestě za titulem mistra Šampionátu v těžké váze. A nakonec Arcade mode, s možností vygenerovat proti sobě nekonečnou řadu soubojů.

Final slam 2 jsem dostal zdarma, z kartiček, které jsem obdržel během hry jsem dostal nějaké drobné na nákup dalších her, ale stejně mám pocit, že mě vývojáři obrali. Proč?

Samotná hra nestojí za nic. Funguje podle těch nejstarších a nejlehčích mechanismů na kterých bojovky asi začínali. Každého nepřítele tedy porazíte s kombinací skrčení a kopání. Tahle hra by byla jednou z těch podprůměrných freewareovek, ale jako placená hra nestojí za nic. Raději si znovu dejte jedno ze starých vydání mortal kombat. Víc toho psát nehodlám, už takhle jsem strávil až příliš času u téhle hry ...