Final Fantasy Brave Exvius

30.06.2016

free to play

Zdarma dostupný spin-off série Final Fantasy nás zavede do světa Lapis, konkrétně království Grandsheld, domova hlavního hrdiny Raina. Sledujeme jej na cestě, kterou započne, když osvobodí záhadnou dívku Finu uvězněnou v magickém krystalu. Jejich cílem se stává záchrana světa ohroženého skupinou říkající si Sworn Six of Paladia.

Herně se jedná o tahové RPG se soubojovým systémem připomínajícím starší díly série. Hráč má k dispozici skupinu pěti postav (šestou si lze vypůjčit od ostatních hráčů) s rozlišnými silnými a slabými stránkami. Jejich schopnosti lze upravovat pomocí vybavení a Esperů. Jednotlivé útoky je možné řetězit a násobit tak jejich účinnost.

Pomocí gacha systému, či nepovinných nákupů, se přivolávají další bojovníci pocházející z ostatních Final Fantasy her. Během speciálních eventů jde získat i postavy z jiných her patřících vydavateli Square Enix (např. Tomb Raider, Kingdom Hearts či Dragon Quest).