Jo, tohle jsme hrali s kamaradem u nej na tehdejsim Pentiu 75 Mhz. On si vzal Dortmund, ja Bayern a jeli jsme nemeckou ligu na obtiznost Pro a Simulation mode. Zapasy proti sobe jsme nechali odehrat pocitac. Goly padaly prakticky odevsad, golmani byli celkem cednici. Po obdrzenem golu se alespon stylove vztekali. Problemem ale bylo dostat se k nebezpecne strele, alespon na vyssi obtiznosti. V podstate jsme pouze pouzivali klavesu pro strelbu, prihravky nemely vyznam. Novinkou byla hra v hale a skluzy do golmanu, za ktere automaticky nasledovala cervena. Casomira tehdy jeste bezela na skutecny cas, nikoli na zrychlenych 45 minut. Vysoko hodnotim snad pouze Soundtrack, ktery bych ale s odstupem casu vlozil spis do NHL nebo F1. Dale potesily na tehdejsi dobu aktualni soupisky, predevsim na klubove urovni.

Pro: vtipne momenty behem hrani - zejmena fyzika hracu, kdy pusobi znacne nemotorne, nebo komicke goly z dalky

Proti: prilis golu z dalky, arkada, v podstate jen nakopavate balony a strilite z kazdych pozic