@Kuba1911 (03.10.2017 21:58): Si vzpomínám na Czech Soccer Patch co tu nepřítomnost český ligy v minulých ročnících řešil...já se hlavně bojím že nebude už hrát Grande Paolo:)

Jinak moje nejoblíbenější fifa po všech stránkách je 98. To bych docela uvital nějaký remaster, kdyby trochu pořešili AI abych nevyhrával o 5 branek:)

Ty nový fify mně zas tak nelákají, jednak ty dnešní fotbalisty neznám, dále to složitý ovládaní mi nesedne, náročná grafika a spousta pro mě zbytečných otravných featur. A tohle můžu pirátit celkem bez výčitek:)
Tý simulaci zápasu "Visual Sim" v manažerském módu se nedá nic vytknout. Hrajete zápas a la Championship Manager a když se vyvíjí nepříznivě tak můžete vejít do zápasu. Velký palec nahoru, takhle se konečně dá hrát kariéra nějak rozumně. Škoda že třeba nemůžu v průběhu rozehraného zápasu se zase do ty visual sim vrátit, to by bylo úplně super.
@Charllize (01.10.2017 00:04): Jako za tu dobu co jsem na databázi jsem si již všimnul, že o starý fify není zájem. Že tady není nikdo jiný, kdo instaluje starý fify, co nikdy nehrál :)

Ale nemusíš být hned jedovatý :)
Tak jsem dostal zase chuť na fotbal, tak pokračuju ve své sérii starými Fifami:)

Docela problém hru na windows 10 nainstalovat - viz zajímavosti.

Dneska vítězství v rakouském poháru s Rapidem Vídeň. Ten tým měl tehdy polovinu hráčů z Československa:) Taky jsem optimisticky rozehrál manažerskou kariéru - samozřejmě že za Juventus Turín, tehdy kvůli aféře s úplatky sesazený do serie B ...s Buffonem, Nedvědem, Trebeuzegetem a Del Pierem:)

Graficky mě překvapilo jak se mi dělá ze hry šoufl i když jsem si stáhnul patch na widescreen. Ty tehdy populání blur efekty a rozostření dělají hru hnusnější než by byla bez nich. Ale jde poštelovat...

Herně je to pořád hluboko pod PES, ale hra vypadá už docela hezky. Žádný teleporty nebo góly na jistotu, je vidět rozdíl mezi týmy.
Jelikož mi nic lepšího ani nejde...:D Tak jsme pořád hrála 07 a jsem spokojená..