Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fester Mudd: Curse of the Gold - Episode 1

27.03.2013
30.04.2013
04.11.2013
80
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V této adventuře se vžijeme do kůže budižkničemy, který bydlí se svojí mulou Martou. Jeho nudný život se vzápětí změní, když mu dojde dopis od bratra Buda, jenž mu píše, že našel poklad a měl by se s ním sejít ve městě Loamsmouth. Jakmile dorazí do města, zjišťuje, že bratr záhadně zmizel. A tím začíná celé dobrodružství na Divokém Západě.

Hra je tradiční point and click adventura ve stylu Monkey Islandu a dalších adventur od LucasArts. Hra se dá považovat za takovou poctu těmto hrám.

Curse of the Gold je prvním dílem chystané trilogie.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Fester Mudd si klade nelehký úkol a to přivodit nám výbornou atmosféru jako u adventur od LucasArts a že se to hře daří.

V této povedené adventuře se vžijeme do role Festera který žije na divokém západě v zapadlém domečku se svojí mulou (možná je to i jeho přítelkyně) až do dne kdy dostane od svého bratra dopis že našel hromadu zlata pro ně oba a že ho měl Fester navštívit v jednom městečku.

Co hned vás určitě na hře příjemně potěší je grafika která opravdu přípomíná staré dobré časy, a je silně inspirovaná grafickým vzhledem her od LucasArts. Největší plus jse samozřejmě humor, který se tu vyskytuje nejen v dialozích ale také v animacích. Dialogy jsou výborné a obsahují notnou dávku humoru a sem tam se v animacích objeví i nějaká povedená narážka.

Samozřejmě k adventurám patří i postavy které tu jsou příjemně švihlé a zábavné například podivný prodavač z boční uličky nebo hlavní hrdina který sem tam upustí i nějakou vtipnou poznámku. A jako poslední bod bych vypíchl soundtrack který sice obsahuje málo skladeb ale za to zas jsou skladby neskutečně chytlavé a příjemné na poslech.

Fester Mudd je prostě skvělá zábavná adventura,která sice není moc dlouhá a obtížností se řadí k tém jednoduším adventurám ale i tak vám toto dobrodružství nabídne pohodovou atmosféru,šílený příběh a notnou dávku humoru která se vždy hodí.

Pro: dialogy,humor,grafika,animace,některé postavy

Proti: Herní doba,moc lehké

+5