Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Felix the Cat

říjen 1992
1993
56
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Felix the Cat je 2D plošinovka vydaná v roce 1992 na Nintendo Entertainment System a o rok později na Gameboy. Hra je inspirovaná stejnojmenným animovaným seriálem Felix the Cat, jehož kořeny sahají až do roku 1991.

Příběh hry se točí kolem únosu Felixovi přítelkyně Kitty, který zosnoval sám šílený profesor - Felixův úhlavní nepřítel. Lokace hry jsou různorodé (od lesů, pyramid, exotických ostrovů, zasněžených a ledových plání, až po cestování po vesmíru a cizích planetách). Felix s sebou nosí magický kufřík/tašku, díky které získá různé předměty a vozidla jako jsou kouzelná hůlka, motorka, tank, horkovzdušný balón, vrtulník, želva, delfín, ponorka nebo vesmírná loď.

Felix je vyzbrojen zbraní, kterou může postupně vylepšovat nalézáním kočičích symbolů. Po sebrání určitého počtu symbolů se na obrazovce objevuje buď srdce, které vylepšuje zbraň hlavního hrdiny, nebo láhev mléka, která doplňuje energii zbraně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.