@Phoenix (13.05.2015 08:04): No v záplavě ostatních nezávislých hrůzyplně vypadajících her je to další hra s otřesnou grafikou, ale od firmy SEGA jsem prostě čekal nějakou úroveň. Alespoň nějaké ty vizuální vylepšení, aby se z toho člověku u počítače neudělalo ihned špatně. Je to hodně lajdácký přístup od firmy SEGA a možná i vzkaz, že jim na nás moc nezáleží. Ještě k tomu vybírat peníze za otřesnost z osmdesátých let je finální hřebík tohoto průšvihu. Na CoolRoms a dalších stránkách je to snad legálně zdarma, a pokud ne, mělo by být. Dělá to na mě dojem, že firma SEGA tuhle hru vydala na Steamu s nadějí, že si toho nikdo nevšimne. Za tohle by je měli recenzenti hnát a v recenzích jim to pořádně po zásluze osolit.
@special (12.05.2015 18:24): Ona je hra původně z Genesis/Megadrive a při vydání na Steamu ji nijak nepředělávali, prostě jen emulovali. Stejně jako v případě třeba Shining in the Darkness nebo Phantasy Star II, III, IV. Ovšem u titulů tohoto typu (RPG/Arcade) to IMHO nevadí.