roho Fakan si od pust neviš skym maš zeč jinak mně je vice než tobje jinak ty mod tam nejdou jinak mam i povojne ,..???:.
[přesunuto z komentářů]

Ahoj ja mam problem ja mam Farming simulator 2009 ale nejdou tam Mody ja sem tam dal 15 modu anic se ne ukazalo prosim poraditemě jak dal ja sem tam daval přoves na baliky ale to nejde vubec skoušel sem to i na 2 pc aleto same to nejde a na notesu sem to skoušel moc prosim poradte co mam delat dal ,..

Pro: ja sem sito stahnul

Proti: jinak jeto super ja dam davam mod a nejdou,.
Člověk si říká: "To musí být blbost.", ale když jsem v Grand Theft Auto: San Andreas přijel na farmu a nasedl do kombajnu, docela jsme si užil projížďku po poli s občasným přejetým zemědělcem.
Nemate nekdo Farming Simulator 2011? Ma to nezvykle tenkou placku standardne, nebo tu mam pred sebou nejaky smejd?
Jak říká tady tenhle kolega je to snad nejlepší hra kterou jsem já hrál můžete si stáhnout mody a nebo mapy do hry napíšu vám internetovou stránku www.Is2009cz.wbs.cz a tady můžete stahovat a řeknu jak otevřete stránku stáhnete nějaký kombajn otevře se vám uložto stahovací program stahnete ho do složky kde máte nahranou hru traktor zetor do mod a to je všechno
Je to nejlepší hra kterou já hraji stahuju si mody a mapy a sedím u toho i aj 3hodiny když mě to baví ted' jsem si nasadil pole kukuřice a žita tak mám co dělat mějte se Jack čau přeji hezký den.
Já, když jsem to viděl u kámoše a sledoval jak sedlačí s prdícím traktorem, tak jsem se mohl potrhat smíchy. :-D Ale jako herní nápad je to paráda, to se musí nechat.
:-D to je snad největší herní překvapení v dějinách, mise mě fakt bavili (jenom za ně 90%) ale kampaň už je taková slabší
A sakra ono je to fakt dobrý. Nikdy bych neřekl že mě taková hovadina bude tak bavit.
No spousta mých kamarádů tohle hrálo. A třeba na ZČU při přednáškách, tak dva, tři, měsíce zpátky, to hrálo extrémně hodně lidí.
Já jsem z vesnice, takže jsem spoustu herních činností zažil naživo a jako nějaká sranda mi to nepřijde...
Tak to je hlavně tím na jaký je to zaměření lidi - ten kdo si to koupí tak obvykle nehraje crysis a nemá stažený všechny nejnovější pecky
Uz nazev Traktor Zetor Simulator je tak kulervouci, ze si to rada lidi prote koupit musi :) Plus mam pocit ze jsou u toho nejake blbiny od visaciho zamku, aby jim to pak nebylo moc lito.
Absolutně nechápu prodeje. I když nemá konkurenci, kdo by prosim vás stál o řízení traktoru (ještě k tomu ve hře).