Farming Simulator 2009

Traktor Zetor Simulátor 2009, Landwirtschafts-Simulator 2009

01.09.2009

Farming Simulator 2009 je původem německý simulátor zemědělství, ve kterém se vžijete do role farmáře a o stroje jako je traktor nebo kombajn nebude nouze. A právě farmařina je cílem celé hry, budete se muset starat o to, aby měla úroda dostatek živin, pořádně ji obdělávat a samozřejmě nakonec sklízet. Dle typu suroviny je poté prodáte na určená místa a můžete nakoupit další techniku a vylepšení.

Hra vyšla v Česku za budgetovou cenu 299 Kč a zejména díky absenci konkurence a svému zaměření zaznamenala úspěch, na který navázalo množství pokračování, počínaje Farming Simulator 2011.

roho Fakan si od pust neviš skym maš zeč jinak mně je vice než tobje jinak ty mod tam nejdou jinak mam i povojne ,..???:.

Dost chytlavá hra. Když jsem to poprvé viděl, řekl jsem si: To bude zase blbost. A nakonec je to jedna z mála opravdu originálních her. Také se do ní dá stáhnout spousta nových vozidel a map tak určitě doporučuji.

Pro: originalita

Proti: po ase přijde nuda a když si stáhnete nová vozidla tak vás to přestane bavit.