Skúšal už niekto map editor?
Pozeral som v tej sekcii nejaké vytvorené mapy. Zaujímalo by ma čo sa tam dá robiť... či sú to nejaké hráčmi navrhnuté misie alebo niečo podobné...
Boze, ten co-op je technicky naprosty utrpeni. Neda se tam proste pri hledani public hry vybrat, kterou kampan chci hrat, obtiznost, nic. Dve hodiny se snazim pripojit do te kterou potrebuju a proste velky hovno. Ani nemuzu jen tak zalozit svou public mistnost s kampani kterou chci, musim pockat dokud mi to hra sama neudela a to jeste jen doufat.
Kampane jsou zabugovany a uz po nekolikate se proste kouslo zadavani ukolu nebo nepratele, kteri prestali nabihat, i kdyz meli.
Fakt na pest.
Mně dubstep nevadí, ale Skrillexe poslouchat nesnesu. To ještě neznamená, že by mi nutně musel vadit jako hudební doprovod... když mě hrozně přijde, že se do těch her nehodí. A že ho tam dávají jen kvůli tomu, že je to pojem. A když pálíš políčka a do toho ti Damian Marley ještě přeříkává Skrillexovo jméno v textu, tak mi to přijde doslova pitomé.

@special_plan (14.12.2012 19:07): Já Skrillexe za dubstep považuji, i když vím, že spory o tom, jestli je to spíš dubstep nebo brostep nebo electro house se řeší všude :-)
@Drolin (14.12.2012 18:39): Naposledy jsem dohrál Black Ops 2, kde jeho hudba hrála. Jak ve hře, tak v titulcích. Asi mám (ne)štěstí, ale poslední nové hry, co jsem zkoušel, tam hrál. A nevím, ale prostě se mi jeho hudba nijak nelíbí... Navíc ho tam dávají jen proto, že frčí. Tohle nemám rád.

Mj. nechápu, co na něm tak lidi bere.
Ten Skrillex se šíří do her jako mor. Kdyby ty jeho tracky byly aspoň poslouchatelné :-O

O to víc, že se do žádné z těch her, kde jsem ho slyšel, vůbec nehodí.
Ja ted hraju ten co-op (na platinu uz jen dve kampane!! :) a je to takovy zjednoduseny Left 4 Dead. Furt jenom prines nekam bombu, krej partaka, prines bombu, krej motor, prines bombu, krej clun... na jedno zahrani uchazejici. Podruhe bych neopakoval.
Hrá tu aj niekto multák? či tu hráte všetci iba singl kampan? Ja ked už za dačo dám prachy tak to vyžmýkam na maximum. Nechapem
@Drolin (13.12.2012 21:18): Dishonored jsem nehrál, ale mluví se o něm jako o silně nenáročné hře, Far Cry 3 je na tom spíš opačně... popravdě to že jsem ho bez problémů dohrál na své staré sestavě mě přesvědčuje spíš o tom, že upgrade, navzdory tomu že jsem ho v nejbližší době plánoval, může ještě v klidu počkat. Snad krom RAMky, škoda že do toho musím cpát předražené DDR2.

Asi bych si měl konečně sehnat Zaklínače dvojku, jako zátěžovou zkoušku :))
@Drolin (13.12.2012 21:18): a.d. Dishonored, to je hardwarovo praveze dost nenarocne (alebo dobre optimalizovane???) HELL YEAH!

a.d. Vergilius - no clovek ktory (ako to je cielene koncipovane) potrebuje tie obrovske svietiace sipky, neustale ko**t*ny typu "press left mouse button to shoot" and "you must shoot to kill" and "you are retarded dement" pop-upy a suvisiace serepeticky ... ako moze niekto taky co len tusit ze nejaky Vergilius existoval :-).

Ale niekde som cital ze Hubbleov teleskop riadila (mozno este aj stale riadi) 486 procesor... co znie dost brutalne.

Ale kym to kupim (citaj: kym to bude v -75%) tak uz aj tak z toho bude o triedu lepsia hra, idealne fabrickymi patchmi, ale nepohrdnem ani one-click-to-install mod packom.
@mazar1234 (13.12.2012 21:09): I střílečka může... no, "i skladník si přeci může přečíst Vergilia v originále". Když už vytváří FPSku s cutscény a dějem, tak argument typu "relaxacny vypni mozog" z pohledu vývojářů není na místě. A respawn, počítám, zde není, že?

@AlieN (13.12.2012 21:12): Ah, na takové sestavě bych čekal, že budu moci ovládat Curiosity :). Ale např. takové Dishonored mi šlo v pořádku, a to má uváděno jako minimum (někde) 4gb ram.
@Drolin (13.12.2012 20:46): S 3GB ram, dvoujádrem, a rozumnou grafickou kartou jsem si nemohl moc vyskakovat - low detaily, žádný antialiasing, střední rozlišení a stále to s fps úplně ideální nebylo.
@Drolin (13.12.2012 20:46): Jedine coho by som sa fakt bal je "vice prvku z Fc2" PROBOHA NE, ne, ne, ne ,ne ,ne ,ne ,ne ,ne ,neeeeeeeeeeeeee. :-)

Naco riesite nejaky dej u takejto hry, mne je to uplne u prdele ci je to scenar urovne B - C -D.... nech sa dobre striela viac nepotrebujem z tohto hladiska. Predsa hru tohto typu hram ako "relaxacny vypni mozog" nie aby som prezil Nobelovu cenu za literaturu.

BTW - treba zabudnut na FC 1, ta hra nema s pokracovanim absolutne nic spolocne... to len ze jedna firma vlastni nazov copyright Far Cry tak to vyuzili pri vydani FC2, pouzili znamu a popularnu uspesnu znacku aby predali hru, ktora vobec nijako nesuvisi s prvym dielom. Skutocny FC2 je hra Crysis a nic ine....
@Drolin (13.12.2012 20:46): Otvorený svet z dvojky ti nestači? V tomto podľa mňa Far Cry 3 prekonáva aj prvý, aj druhý diel. Hlavná dejová línia má svoje muchy ale jednotlivé misie sú aspoň o niečo originálnejšie ako v predošlých dieloch ale ak ma niečo skutočne baví, tak je to práve prieskum ostrova, zdolávanie veží, lovenie atď - v tomto tretí diel exceluje, pretože tých možností je neúrekom a hra hrača nepriamo núti preskúmavať každý kút ostrova - což je viac než fajn.

Jo ale na tej konfigurácii to asi nerozbeháš.
@M.a.t.t. (13.12.2012 20:39): Tak.

Pokud by bylo více prvků z FC2, byl bych spokojen, ale mám takový pocit, že to nebude dobré jako jednička, a už vůbec ne jako dvojka.

A jen, jak je to s hw nároky? Nezkoušel někdo na 1GB ram/jednojádru?
@Drolin (13.12.2012 20:33): Far Cry séria nie je známa práve kvôli kvalitnému deju. Prvý diel je čisté béčko, druhý pravda nastavuje ambície o niečo vyššie ale nezáživne rozprávaný príbeh ako taký zachraňuje hlavne silný záver a trojka je tak medzi... ako koniec koncov aj spracovanie ktoré si berie niečo z prvého dielu, niečo z druhého.
@M.a.t.t. (13.12.2012 20:30): Možná i víc :-) Ale je to jen odhad, neměřil jsem to.

Jinak jsem zkouknul ten druhej konec na youtube muhahahahaha, dobrej troll. A koment na youtube:
My last word would have been "...Vasectomy".

:D:D:D:D
To neee. Všude se válej čluny a skútry a bloncka chce opravit nějakej mega vrak sto let starý lodi... ty vole :-D
A dohráno. Nakonec jsem hodnocení snížil, protože druhý ostrov už mne tolik nebavil (ikdyž to nebyla žádná tragédie), a těch nedostatků má hra dost. Ale z těch 30 hodin mě 25 bavilo fakt skvěle.
Každopádně 40 minut dlouhý titulky jsou peklo :-) Vávra a jeho 24 členný Warhorse musí mít z těchto monstrprodukcí, kde každej podržtaška má svýho managera a producera, nemluvě o directorovi, hroznou švandu.
Se nedivím že jsou ty hry na vývoj tak drahý, když tam zaměstnávaj stovky lidí co se hry nijak nedotknou, a stejně jsou ty hry plný chyb/nesmyslů.

Ale až/pokud vyjde nějaký ten patch/mod který z FC3 udělá skutečně immersivní záležitost, tak bych si to zkusil dát podruhé a s permadeath, FarCry 2 style.
Mám ten pocit, že tahle hra je docela jiná, než za co se před vydáním vydávala. Čekal jsem slušný příběh, a ono je to skutečně spíše jako Skyrim o exploringu.
Hmmm, stahuje se nějakej update... že bych si mohl konečně vypnout to blikání?
@M.a.t.t. (13.12.2012 12:20): Já ho ani nehledal, ale souhlasím že FC exp včetně těch bonus videí je fakt super švanda :D
Upřímně, až mě Vaasova přítomnost ve hře trochu zklamala, po těch exp videích jsem čekal víc.
Ty jo, ten Far Cry Experience je fakt vydarený. Pre tých čo to videli, podarilo sa vám na ostrove Chrisa nájsť? :)