Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Fallout: The Frontier

15.01.2021
55
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
totální konverze
Multiplayer
ne

Fallout: The Frontier je nechvalně prosnulá totální konverze pro Fallout: New Vegas. Jedná se o modifikaci ve stylu DLC rozšíření. Přidává zcela novou mapu Portlandu, Oregon, nový přiběh, frakce, úkoly a vybavení.

Modifikace začíná v normální hře, kde se k vám dostane náborový leták NCR exulantů, kteří se snaží získat Portland. Jakmile se necháte naverbovat, tak modifikace začíná.

V Portlandu zápasí 3 hlavní frakce. NCR exulanti, odštěpek NCR dezertující po válce s Bratrstvem oceli a bitvě u Helios ONE. Severní expedice legie, hledající nové teritorium pro expanzi Caesarovi legie. A Křižáci, mormonská kapitula Bratrstva oceli. Každá z nich nabízí vlastní dějovou linku a na navázaná různá zakončení.

Mezi jednu z hlavních herních novinek patří ovladatelná vozidla jako např. buginy nebo tanky.

Modifikace byla při vydání zdrojem kontroverzí a to kvůli množství nevhodného a fetišistického obsahu, ale taky kvůli odklonu od tematiky a lore Falloutu. Zodpovědní členové týmu byly následně vyhozeni, mód stažen a následně znovu vydán s odstraněným nevhodným obsahem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.