Ahoj, po delší době jsem se vrátil ke hře Faces of War. To jsem netušil, že zakysnu hned ve druhé misi, za spojence, kde začínáte se 6 vojáčkami, osvobodíte farmu, pak dostanete tančík a jeep a hurá dál na město, kde musíte z velitelství komanda SS vyzvednout dokumenty, vrátit se na poloostrov, mezi tím zničit dvě dalekonosné děla, to přijede obrněné vozítko (tedy připlave) a máte dle úkolů: Take the documents to the amphibian and evacit. Všechny zbylé úkoly mám "odfajfklé", tudíž splněné, takže ty dokumenty jakože mám, ale... Na tom poloostrově svítí velká červená šipka na zem, kousek od vody a dále na vodě je vidět šipka, směru odjezdu. Ať do toho "vozítka" dávám kohokoliv a dám zbylé usadit na něj, ne a ne to splnit. V inventáři žádný nemá nějaké dokumenty, ale ten úkol je splněný. Prosím o radu. Děkuji moc.
Já jsem osobně rád, že v mém podvědomí žádné hry nejsou :)

edit: ale tady vypadá to parádně. Díky za tip!

za necelé dva dolary, není vo čem... a to mám ještě v zásobě datadisky ke Company of Heroes :)

edit2: koupeno :)
Už mám skoro dohrané(po tři čtvrtě roce), pracuji na oslavném komentu. Ale vážně to není pro každého.
Nedávno jsem ji koupil ze surtepu za dvacku, i když jen kvůli obalu. Asi vyzkouším když si ji tu zpromoval :)
Doporučuji všem, kteří rádi druhou světovou, dávají přednost taktické stránce před strategickou a chtěli by si vyzkoušet jaké to je být malým kolečkem (v 85% jediná četa) ve válečné vřavě. Každopádně doporučuji trpělivějším lidem.

A jako náhodou je to (příštích šest dní) na GG za necelé dvě eura - http://www.gamersgate.com/DD-FOW/faces-of-war

A že jsem grant (včera mě to slovo naučil "Pro pár dolarů navíc"), první kdo mi o tu hru napíše do soukromé zprávy (či jak se to tady jmenuje), tak mu ji koupím.