Tak jsem podlehl a v akci za 15 dolců koupil. Včera po instalaci si zapnul jeden single závod a... ehm ani jsem neodstartoval... :) Ono nestačí držet šipku dopředu? No to bude.. Že já nerozjel tu osvědčenou 2012 :) Navíc maj ty formule v půlce auta nandaný nějaký prkno asi kvůli aerodynamice a vypadá to dost hnusně.

Nejsou někde stručně popsaný pravidla pro každej rok? Jen tak zběžně vidim, že je to nějaký složitý a tím, že se o formuli nezajímám jsem úplně mimo.

EDIT: tak nějaká pravidla už jsme našel tady.
@Can (02.04.2018 16:00): Ve zkratce, v reálu těch 10 z poslední části kvalifikace musí do závodu odstartovat na těch pneumatikách, na kterých tuším odjeli druhou část kvalifikace ... tzn. měnit pneu může jen těch dalších 10 od místa 11 nahoru.
Nevíte prosím někdo, jak bych si mohl vybrat pneumatiky na závod, nebo to prostě nejde a vždycky budu mít jen ty měkké? F1 už asi pět let nesleduju a vidim, že je v menu je napsáno že prvních 10 po kvalifikaci si nemůže změnit tu směs, ale potom by měli i ostatní okolo stejné pneu jako mám já, ale tomu tak bohužel není? Díky za případné info...