@Phoenix (15.02.2013 13:06): Kdysi dávno na XP a mám matný pocit, že hru opravoval až pozdější patch..ale nejsem si jistý a možná si to s něčím pletu. Vím jen, že tam byl problém s ukládáním hry, který se dal vyřešit manuální editací ve složce (staré savy se museli ručně vymazat aby dali místo těm novým).
@SíDžej (15.02.2013 13:01): Na čem jsi to hrál? Já jsem měl problém se zprovozněním už na Win XP, na stávající sestavě (Win7 64bit) už jsem to ani nezkoušel.

Autoři přiznávají ovlivnění poetikou Tima Burtona, to se mi na hře (hrál jsem kdysi začátek) líbilo ze všeho nejvíc.
Prave som sa hrabal v starých Leveloch a našiel som tam velmi chválenú recenziu na Evil Twin. Vždy ma tá hra lákala, ale časom som na to nejako zabudol. Veľmi ma prekvapuje, že je tu len jedno hodnotenie, to je tá hra tak neznáma?
@Drolin (06.03.2012 12:04): Ten problém se právě týká i české verze, viz. http://cestiny.idnes.cz/Diskuse.aspx?idd ... 38_bw-cestiny-hry_bw
Bude to asi kvůli novým grafikám...

Stáhl jsem si ale ruský repack, který funguje bez problémů, z něj překopíroval pár souborů a hra překvapivě funguje. Akorát je zase problém s tím, že v exe souborech nebo kde, jsou pozůstatky po azbuce, takže veškeré texty vypadají jak šifra, tím padem naprosto nečitelné/nehratelné.
Podařilo se to někomu rozjet na 7/XP?! Při pokusu o spuštění vyskakuje hláška "Fatal Error #12", řešení přes google v nedohlednu...
Kdepak, po znechucení ovládáním v době vydání časopisu jsem na to už neměl odvahu :)
Také mám časopisovou verzi a vše běželo bez problémů (tedy krom toho ovládání). Ale to bylo tenkrát ještě na P4, Radeonem 9000 a WinXP :)
Hmmm, já ho ani nerozběhal : ).Při spuštění nahlásil nějakou chybu, tak jsem to neřešil a odinstaloval.Tys se spuštěním neměl problém? Mám tu verzi z časopisu.
Poslušně hlásím, že Evil Twin na PC má tak nehorázně zpackané ovládání, že by se z toho i dobrý voják Švejk zbláznil.